20.04.2017 | Sędziowie

Sądy w całym kraju przestały dziś pracować. Rozprawy zostały przerwane na kilkadziesiąt minut. Część sędziów wyraziła w ten sposób sprzeciw wobec planowanej przez rząd reformie sądownictwa.

tematy dnia Zobacz wszystkie
02:25

Polacy wśród ofiar zamachu w Manchesterze

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że brytyjskie służby potwierdziły, iż wśród ofiar śmiertelnych zamachu w Manchesterze znajduje się co najmniej dwoje POLAKÓW, a jeden został ranny. Ofiary to rodzice dzieci uczestniczących w koncercie Ariany Grande. W poniedziałek wieczorem w Manchesterze zginęły przynajmniej 22 osoby .Najmłodsza ofiara miała 8 lat. Z całego świata wciąż na wyspy brytyjskie płyną kondolencje.

02:54

Zmarł Zbigniew Wodecki

Kiedyś zapytany - czy czegoś w życiu żałuje odpowiedział: gdybym mógł cofnąć czas - zrobiłbym to, i powtórzył każdy krok. Zbigniew Wodecki, genialny muzyk, wielka legenda. Burza włosów, okulary, głos jeden na milion i nieodłączne - skrzypce i trąbka. Wierzyliśmy, że uda mu się wrócić na scenę. Na początku maja Zbigniew Wodecki przeszedł operację wszczepienia bypassów, krótko potem był udar i śpiączka. Zmarł dzisiaj w szpitalu, na skutek powikłań po udarze. Miał 67 lat.

reklama