17.10.2016 | "Pułkownik Kukliński, Polska samotna misja"- wystawa w Londynie

Pułkownik Kukliński, Polska samotna misja. Wystawa pod takim właśnie tytułem została zaprezentowana w Londynie w Windsor Hall przy polskim kościele na EALINGU. Dla żyjących w Wielkiej Brytanii Polaków jest to wyjątkowa okazja do zapoznania się z dokumentami świadczącymi o zbrodniczych planach przywódców Układu Warszawskiego, a zarazem o heroizmie pułkownika, który podjął samotną walkę z systemem komunistycznym.

tematy dnia Zobacz wszystkie
02:25

Polacy wśród ofiar zamachu w Manchesterze

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że brytyjskie służby potwierdziły, iż wśród ofiar śmiertelnych zamachu w Manchesterze znajduje się co najmniej dwoje POLAKÓW, a jeden został ranny. Ofiary to rodzice dzieci uczestniczących w koncercie Ariany Grande. W poniedziałek wieczorem w Manchesterze zginęły przynajmniej 22 osoby .Najmłodsza ofiara miała 8 lat. Z całego świata wciąż na wyspy brytyjskie płyną kondolencje.

02:54

Zmarł Zbigniew Wodecki

Kiedyś zapytany - czy czegoś w życiu żałuje odpowiedział: gdybym mógł cofnąć czas - zrobiłbym to, i powtórzył każdy krok. Zbigniew Wodecki, genialny muzyk, wielka legenda. Burza włosów, okulary, głos jeden na milion i nieodłączne - skrzypce i trąbka. Wierzyliśmy, że uda mu się wrócić na scenę. Na początku maja Zbigniew Wodecki przeszedł operację wszczepienia bypassów, krótko potem był udar i śpiączka. Zmarł dzisiaj w szpitalu, na skutek powikłań po udarze. Miał 67 lat.

reklama